Nr katalogowy: 111

Edgardo ROSSARO (XIX w.)

Nr katalogowy: 111

Portret młodzieńca, 1895

ołówek, papier, 46,3 x 30,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rossaro Edgardo 1895