Nr katalogowy: 202

Stanisław BARCIKOWSKI (ok. 1832 - po 1897)

Nr katalogowy: 202

Fragment kościoła

akwarela, karton, 31,3 x 25,6 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Bercikowski
/ 24/XII 1859. (ołówkiem)