Nr katalogowy: 237

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 237

Kobieta z kielnią, wczesne lata 50.

olej, płótno, 95,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: FEDKOWICZ.