Nr katalogowy: 241

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 241

Motyw ze Starego Miasta w Warszawie

olej, płótno, 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmielński