Nr katalogowy: 243

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 243

Ulica w Paryżu

olej, płótno, 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: W Terlikowski, datowany p. d.: 1940 (?)