Nr katalogowy: 268

Ludwik STASIAK (1858 - 1924)

Nr katalogowy: 268

Spotkanie na wiejskiej drodze, ok. 1910

olej, płótno dublowane, 156,5 x 98 cm;
sygn. p. d.: STASIAK LUDWIK