Nr katalogowy: 281

Malarz nieokreślony hiszpański?, XVIII w.

Nr katalogowy: 281

Portret Josepha Rodrigueza dela Oliva

olej, płótno (kromki na krawędziach), 84,5 x 64 cm;
napis l. d.: AEtat. ejus 83. ann./ 1771.