Nr katalogowy: 264

J. REIMANN (XIX w.)

Nr katalogowy: 264

Portret mężczyzny, 1831

olej, płótno, 58 x 40 cm;
sygn. z lewej: monogramem J.R.
[z gmerkiem kroczącego ptaka]