Nr katalogowy: 408

Tadeusz BARĄCZ (1849-1905)

Nr katalogowy: 408

Siedzący Góral, odlew 2. poł. XX w.

brąz na drewnianej podstawie,
sygn. z tyłu: T. Barącz.