Nr katalogowy: 727

Nr katalogowy: 727

Ikona - „Św. Jan Chrzciciel”

tempera na desce, drewno złocone, sosnowe,
orzechowe, żyłka mosiężna, szkło;
Rosja, 1 poł. XIX w.