Nr katalogowy: 112

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 112

Powrót z polowania z łosiem, 1919

autolitografia barwna, papier,
29,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul Fałat