Nr katalogowy: 205

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 205

Ogród

akwarela, papier, 26 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Żurawski (ołówkiem)