Nr katalogowy: 221

Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)

Nr katalogowy: 221

Katedra o zmierzchu, ok. 1962

olej, tektura, 77 x 69 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ