Nr katalogowy: 227

Gerhard SPERLING (1908-1975)

Nr katalogowy: 227

Kwiaty w wazonie, 1938

olej, płótno, 80 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Gerhard Sperling 1938.