Nr katalogowy: 234

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 234

Pałacyk w świetle księżyca

olej, płótno naklejone na tekturę, 21,5 x 34,5 cm;
na odwrocie: napis autorski niebieską kredką