Nr katalogowy: 238

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 238

Pejzaż nadrzeczny, ok. 1935

olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: T. Cybulski