Nr katalogowy: 260

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 260

Motyw zimowy z Zakopanego, 1924

olej, tektura, 36 x 48 cm;
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Zakopane 1924