Nr katalogowy: 275

Malarz nieokreślony, XVIII-XIX w.

Nr katalogowy: 275

Portret mężczyzny - Autoportret artysty?

- z przedstawieniem Madonny z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane, 40 x 33 cm;