Nr katalogowy: 277

Franciszek Ksawery LAMPI (1782 -1852)

Nr katalogowy: 277

Portret dziewczynki z lalką

olej, płótno, 96,5 x 73 cm;
Obraz przedstawia małą Jadwigę
z Wóycickich Falęcką