Nr katalogowy: 403

VOGEL, XX w.

Nr katalogowy: 403

Nimfa

mosiądz; na kwadratowej podwójnej podstawie,
z kamienia i metalu; wys. 19 cm;
sygn. z boku: VOGEL 23