Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)

Numer katalogowy
264
Konie w zaprzęgu olej, tektura, 47 x 91 cm;
napis l. d.: Z. Józefczyk
Cena wywoławcza 4 800 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)

Numer katalogowy
265
Rycerz na białym koniu olej, płótno, 70,5 x 58 cm;
na odwrocie, na płótnie nalepka
Cena wywoławcza 390 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Numer katalogowy
266
Pejzaż olej, sklejka, 21,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Iwan Trusz
Cena wywoławcza 14 500 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

Numer katalogowy
267
Widok na Giewont zimą, ok. 1960 olej, płótno, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko
Cena wywoławcza 4 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XX w.

Numer katalogowy
268
Słoneczniki przed chatą, ok. 1912 olej, płótno naklejone na tekturę,
15 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 4 400 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

Numer katalogowy
269
Olszanka (Strumień na wiosnę) olej, płótno, 152 x 101 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1921 / OLSZANKA
Cena wywoławcza 85 000 zł

Narcisse V. DIAZ DE LA PEŃA ? (1807-1876)

Numer katalogowy
270
Leśna polana olej, deska, 41 x 52,5 cm
sygn. p. d.: N. Diaz
Cena wywoławcza 7 500 zł

Włodzimierz SZPINGER (ur. 1942)

Numer katalogowy
271
Pejzaż ze sztafażem, ok. 1970 olej, płótno, 78 x 96 cm;
sygn. p. d.: W Szpinger
Cena wywoławcza 4 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.

Numer katalogowy
272
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane, 81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Numer katalogowy
273
Nad strumieniem olej, płótno,
80 x 115 cm;
Cena wywoławcza 12 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki?, XIX w.

Numer katalogowy
274
Portret młodej kobiety z bukiecikiem olej, płótno, 29 x 24 cm;
ok. 1850
Cena wywoławcza 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII-XIX w.

Numer katalogowy
275
Portret mężczyzny - Autoportret artysty? - z przedstawieniem Madonny z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane, 40 x 33 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł