Small_269%2052535%20rapacki%20olszynka

172 Aukcja Sztuki Dawnej

24 sierpnia 2011

Small_o000086 Small_o000087 Small_o000088 Small_o000089

264. Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)
Konie w zaprzęgu
olej, tektura, 47 x 91 cm;
napis l. d.: Z. Józefczyk

4 800 zł

Pokaż

265. Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)
Rycerz na białym koniu
olej, płótno, 70,5 x 58 cm;
na odwrocie, na płótnie nalepka

390 000 zł

Pokaż

266. Iwan TRUSZ (1869-1940)
Pejzaż
olej, sklejka, 21,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Iwan Trusz

14 500 zł

Pokaż

267. Michał STAŃKO (1901-1969)
Widok na Giewont zimą, ok. 1960
olej, płótno, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko

4 000 zł

Pokaż

Small_o000090 Small_o000091 Small_o000092 Small_o000093

268. Malarz nieokreślony polski, XX w.
Słoneczniki przed chatą, ok. 1912
olej, płótno naklejone na tekturę,
15 x 23 cm (w świetle oprawy);

4 400 zł

Pokaż

269. Józef RAPACKI (1871-1929)
Olszanka (Strumień na wiosnę)
olej, płótno, 152 x 101 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1921 / OLSZANKA

85 000 zł

Pokaż

270. Narcisse V. DIAZ DE LA PEŃA ? (1807-1876)
Leśna polana
olej, deska, 41 x 52,5 cm
sygn. p. d.: N. Diaz

7 500 zł

Pokaż

271. Włodzimierz SZPINGER (ur. 1942)
Pejzaż ze sztafażem, ok. 1970
olej, płótno, 78 x 96 cm;
sygn. p. d.: W Szpinger

4 000 zł

Pokaż

Small_o000094 Small_o000095 Small_o000096 Small_o000097

272. Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane, 81,5 x 106 cm;

12 000 zł

Pokaż

273. Malarz nieokreślony, XIX w.
Nad strumieniem
olej, płótno,
80 x 115 cm;

12 000 zł

Pokaż

274. Malarz nieokreślony niemiecki?, XIX w.
Portret młodej kobiety z bukiecikiem
olej, płótno, 29 x 24 cm;
ok. 1850

2 500 zł

Pokaż

275. Malarz nieokreślony, XVIII-XIX w.
Portret mężczyzny - Autoportret artysty?
- z przedstawieniem Madonny z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane, 40 x 33 cm;

2 500 zł

Pokaż