Monika ŻEROMSKA (1916-2001)

342
Kwiaty, 1956 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: ŻEROMSKA
Cena wywoławcza 3 800 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

343
Kościół w Borzęcinie olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 19 000 zł