Nr katalogowy: 201

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 201

Motyw z południa Europy, ok. 1920

akwarela, papier, 22 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Augustynowicz