Nr katalogowy: 227

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

Nr katalogowy: 227

Napad wilków, ok. 1945

olej, płótno, 60 x 99 cm;
sygn. l. d.: Cz Wasilewski