Nr katalogowy: 301

Paul NUSSBAUMER (1934-1990)

Nr katalogowy: 301

Plotkarki, 1990

piórko, tusz, akwarela, papier,
23,7 x 19,8 cm ;
sygn. u dołu piórkiem: Nussbaumer 90