Nr katalogowy: 314

Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)

Nr katalogowy: 314

Gonitwa fal, 2002

olej, płótno, 113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002