Nr katalogowy: 342

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 342

Zamek w Bazylei, 1988

olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1988