Nr katalogowy: 310

Franciszek LEDÓCHOWSKI (ur. 1981)

Nr katalogowy: 310

Mussolini

olej, akryl, płótno, 140 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: FRANCISZEK/ LEDÓCHOWSKI