Nr katalogowy: 325

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 325

Moja droga mleczna, 2008

akryl, płótno, 120 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski (...)