05 grudnia 2011

OW ZPAP i Dom Aukcyjny Rempex zapraszają na Aukcję
która odbędzie się w Galerii Art (Galeria OW ZPAP)
przy Krakowskim Przedmieściu 17 w Warszawie

Wystawa przedaukcyjna od 22.11 w Galerii Art
w godz.: 12.30 - 19.00

Antoni Janusz Wojnarowski (ur. 1946 r.)

97
Kompozycja AB50 - 3, 2009 olej, płótno, 50 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jarosław Wójcik (ur. 1957 r.)

98
Kobieta i drabina do nieba, 2004 akryl, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jaroslaw Wójcik (ur. 1957 r.)

99
Drzewo dobrego i złego, 2006 akryl, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Hanna Żebrowska (ur. 1984 r.)

100
Sunny days, 2011 akryl, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

101
Kompozycja AB50 - 2, 2009 olej, płótno, 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Barbara Levittoux-Świderska (ur. 1933 r.)

102
Kryształ I, 2004 olej, płótno, 80 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jolanta Caban (ur. 1962 r.)

103
Wazony z kwiatami, 2011 olej, płótno, 30 x 90 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Ilona Filip (ur. 1973 r.)

104
Cinema paradiso, 2009 olej, płótno, 61 x 46 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jerzy Jasiński (ur. 1960 r.)

105
Zielona brama, 2011 olej, płótno, 90 x 80 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Joanna Medyńska (ur. 1956 r.)

106
Baranek, 2009 technika mieszana, papier, 28 x21 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Krystyna Szwajkowska (ur. 1958 r.)

107
Jurajskie popołudnie III litografia, papier, 30 x 23 cm
Cena wywoławcza 500 zł

L. Tadeusz Serafin (ur. 1953 r.)

108
8-18, 2008 akryl, pastel, olej, ołówek, płyta, 80 x 65 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł