Nr katalogowy: 316

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

Nr katalogowy: 316

Obraz LXVIII, 1983

grafit, akryl, płótno na płycie pilśniowej, 65 x 150 cm; sygnowany, opisany i datowany na odwrocie