Nr katalogowy: 207

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 207

Pomnik Mikołaja Kopernika w Krakowie

akwarela, papier naklejony na karton, 48,7 x 35 cm; sygn. l. d.