Nr katalogowy: 214

Edmund SZYFTER (1907-1993)

Nr katalogowy: 214

W góralskiej izbie, 1943

akwarela, papier, 71,5 x 98,5 cm;
sygn. l. d.: Edi Szyfter/ Harklowa 1943