Nr katalogowy: 226

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 226

Rynek Nowego Miasta w Warszawie

olej,płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wł.Chmieliński