Nr katalogowy: 230

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)

Nr katalogowy: 230

Nokturn - kościół św. Jana w Krakowie

olej, płótno, 95,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: SJaxa/ 1917