Nr katalogowy: 103

Władysław STACHOWICZ

Nr katalogowy: 103

Wnętrze pałacu w Wilanowie, ok. 1935

akwarela, papier, 48 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wilanów / Wł. Stachowicz