Nr katalogowy: 109

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Nr katalogowy: 109

Napad wilków, ok. 1920

akwarela, papier, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: K.Kosiński