Nr katalogowy: 111

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 111

Pejzaż - Sad

akwarela, tektura, 35,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MJabłoński (ołówkiem);