Nr katalogowy: 115

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 115

Wyjazd do miasta

olej, płótno, 50,5 x 80,5 cm,
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski