Nr katalogowy: 118

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 118

Napoleon patrzący na Sfinksa, 1901

olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. p. d. z dedykacją autorską po niemiecku