Nr katalogowy: 121

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 121

Postój, 1895

olej, płótno, 86 x 132 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski/ 1895