Nr katalogowy: 126

Edward TROJANOWSKI (1873-1930)

Nr katalogowy: 126

Pejzaż nadmorski, 1898

olej, płótno, 67 x 86 cm;
sygn. p. d.: EDWARD TROJANOWSKI 98