Nr katalogowy: 178

A. SUSZYLIN, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 178

Golgota, 1887

olej, deska, 31 x 46,5 cm;
u dołu dedykacja cyrylicą z podpisem
(cyrylicą) i datą 1887 r.