Nr katalogowy: 407

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 407

Kurant, 1964

olej, deska, ok. 12 x 9,5 cm;
sygn. i dedykacja na odwrocie: „KURANT”/ 1964/