Nr katalogowy: 416

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

Nr katalogowy: 416

Obraz wędruje w skale II, 1978

olej, akryl, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p. d.: HStrumiłło / 1978