Nr katalogowy: 420

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 420

Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981

olej, płótno, 97 x 146 cm;
sygn. p. d.: 1981 E. DWURNIK 725