Nr katalogowy: 422

Roman SIELSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 422

Zambrowska abstrakcja

olej, tektura, 18 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sielski R. (cyrylicą);