Nr katalogowy: 425

Barbara JONSCHER (1926-1986)

Nr katalogowy: 425

Widok na starą gazownię z psem i wazonem

olej, płótno, 75 x 117 cm,
sygn. l. d.: D. Jonscher. 60.