Nr katalogowy: 436

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 436

Akt trzeci z epilogiem, 1972

olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński '72