Nr katalogowy: 443

Artur BRUNSZ (ur.1929)

Nr katalogowy: 443

Kompozycja pomarańczowa, 1966

kolaż, olej, sznurek, płótno, 85 x 56 cm,
opisany na odwrocie: BRUNSZ / ARTUR/ XI - 1966